Privātuma atruna

AS "TRASTA KOMERCBANKA" – turpmāk TKB,  ir mājas lapas īpašnieks un uzturētājs. TKB pieder autortiesības uz visu mājas lapā publicēto informāciju, izņemot tādu, kurā ir atsauce uz citu autoru.

 

Mājas lapas apmeklētājiem ir aizliegts veidot mājas lapas funkcionalitātes, ievietotās informācijas un/vai datu atvasinājumus. Ja mājas lapā esošā informācija tiek atveidota, tai jābūt precīzai un ar atsauci uz TKB kā informācijas avotu.

 

Mājas lapā jebkāda informācija ir sniegta vienīgi informatīvos nolūkos un nevar būt uzskatāma par TKB sniegto ieteikumu, rekomendāciju vai bezakcepta piedāvājumu noformēt, pirkt vai pārdot kādu šeit aprakstītu pakalpojumu vai produktu.

 

TKB neuzņemas atbildību par jebkādām klienta darbībām vai bezdarbību, kas pamatotas ar šīs mājas lapas publicēto informāciju.

 

Mājas lapā var būt ietvertas saites uz citām tīmekļa vietnēm, kuru saturu TKB nekontrolē un par kurām nevar uzņemties atbildību.

 

TKB ievērojot klientu tiesības uz privātumu, informē, ka jebkura klienta personīgā informācija, kuru klients brīvprātīgi nodot TKB, izmantojot šo mājas lapu (piemēram, nosūtot mums e-pastu vai aizpildot pieteikuma vai anketas formas) tiek apstrādāta tikai atbilstoši mērķiem, kādiem informācija ir iesniegta, un saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likuma prasībām.

 

TKB neidentificē mājas lapas apmeklētājus un necenšas saistīt mājas lapas apmeklētāju tehniskos datus ar apmeklētāju identitāti.

 

TKB apstrādā mājas lapas apmeklētāju tehniskos datus, tajā skaitā sīkdatņu (cookies) datus. Sīkdatnes ir maza apjoma faili, kas, izmantojot mājas lapu, tiek ielādētas lietotāja ierīcē. Sīkdatnes ir izmantotas, lai atpazītu mājaslapas apmeklētājus; noteikt kopējo apmeklējumu skaitu, ilgumu un pārvietošanos pa lapām; lai  iegūtu statistiku par mājaslapas datplūsmu. No sīkdatņu izmantošanas iegūto informāciju TKB izmantos, lai: - uzlabotu apmeklētāju saskarsmi un pieredzi TKB mājas lapā, kā arī lai reklamētu TKB pakalpojumus citās interneta lapās. Sīkdatnes netiek izmantotas, lai apstrādātu apmeklētāju personas datus. Jums ir tiesības atteikties sniegt savu piekrišanu sīkdatņu izmantošanai.  Turklāt Jums ir tiesības atsaukt savu piekrišanu jebkurā brīdī, izdarot izmaiņas pārlūkprogrammas uzstādījumos vai sazinoties ar TKB infocentru.

Sazināties

Esmu iepazinies ar noteikumiem

Diemžēl ziņu neizdevās nosūtīt. Aizpildiet obligātos laukus (sarkanie) un mēģiniet vēlreiz.

Paldies!

Jūsu ziņa ir nosūtīta. Sazināsimies ar jums tuvākajā laikā.