Trasta komercbanka sāk emitēt norēķinu kartes

18.05.1998

 

Trasta komercbanka uzsāk Maestro un Eurocard/Mastercard (EC/MC) un norēķinu karšu emisiju. 
Vienlaicīgi tiek piedāvāti visi EC/MC karšu veidi: 

  • Mass - kredītkarte privātpersonām personisko maksājumu veikšanai; 
  • Business - kredītkarte uzņēmumiem, darbinieku komandējumu un citu izdevumu apmaksai; 
  • Gold - kredītkarte privātpersonām un uzņēmumiem, kuri ir ieguvuši Bankas uzticību lielam kredīta limitam (virs 5 000 ASV dolāriem). 

Klienti varēs izvēlēties jebkurai norēķinu kartei sev ērtāko kartes konta valūtu - latus vai ASV dolārus. Šo iespēju šobrīd piedāvā tikai četras bankas.

Būtiska Trasta komercbanka kredītkaršu priekšrocība - nav nepieciešams katru mēnesi līdz noteiktam datumam atjaunot kartes konta bilanci. Tas nozīmē, ka kartes lietotājs var būt bankai parādā naudas summu, kas nepārsniedz bankas piešķirto kredītu, līdz kartes derīguma termiņa beigām. Trasta komercbanka ir vienīgā banka Latvijā, kas piedāvā šādu iespēju.

Kā priekšrocību varētu minēt arī faktu, ka arī klientu vērtspapīru portfelis var kalpot par nodrošinājumu kredītkartes saņemšanai.

Trasta komercbankas kartes lietotājs pēc izvēles var saņemt karti ar vai bez apdrošināšanas. Kartes lietotāji ir apdrošināti apdrošināšanas akciju sabiedrībā BALTA. Apdrošināšanas limits ir pietiekošs, lai varētu saņemt vīzas braucieniem uz ārzemēm. 

1997.gada oktobrī Trasta komercbanka kļuva par Europay dalībnieci, iegūstot tiesības izdot, kā arī apkalpot EC/MC un Maestro norēķinu kartes.

ATGRIEZTIES UZ JAUNUMU SARAKSTU


Trasta komercbanka - pensiju fonda dibinātāja »

Sazināties

Esmu iepazinies ar noteikumiem

Diemžēl ziņu neizdevās nosūtīt. Aizpildiet obligātos laukus (sarkanie) un mēģiniet vēlreiz.

Paldies!

Jūsu ziņa ir nosūtīta. Sazināsimies ar jums tuvākajā laikā.