Trasta komercbanka modernizē internetbankas sistēmu

28.05.2004

 

Š.g. maijā Trasta komercbanka noslēdza kārtējo internetbankas sistēmas Trast.Net modernizācijas posmu. Jaunā Trast.Net versija uzsāk funkcionēšanu š.g. 1.jūnijā.

Jaunajā versijā ir palielinātas sistēmas funkcionālās iespējas. Piemēram, turpmāk Trast.Net sistēmā Klients varēs arī noguldīt depozītu un radīt personalizētus sistēmas uzstādījumus. Par visām Trast.Net priekšrocībām skatieties šeit. Trast.Net sistēmai ir izveidots arī jauns interfeiss, kas paredzēts ērtākam darbam sistēmā.

Jaunā Trast.Net versija pārņem no iepriekšējās visu esošo klientu datu bāzi, tāpēc pāreja uz to nesagadās bankas klientiem neērtības. Jaunajā internetbankas versijā ir ievērots lietošanas maksimālas vienkāršības princips. Bez tam katra sistēmas funkcija ir skaidrojama ar palīdzības logu "help", tāpēc izpildot katru operāciju internetbankā, Jūs varat saņemt acumirklīgas atbildes uz visiem lietošanas jautājumiem.

TKB internetbanka ir vecākā attālināto norēķinu sistēma Latvijā. Trasta komercbanka nepārtraukti to modernizē, lai Trast.Net vienmēr atbilstu pēdējām moderno tehnoloģiju tendencēm un piedāvātu bankas klientiem maksimālu aizsardzības pakāpi.


Jūlija Jurgele
Sabiedrisko attiecību speciāliste

ATGRIEZTIES UZ JAUNUMU SARAKSTU


« “Trasta komercbankas” ir atvērusi pārstāvniecību... Trasta komercbanka svin jubileju »

Sazināties

Esmu iepazinies ar noteikumiem

Diemžēl ziņu neizdevās nosūtīt. Aizpildiet obligātos laukus (sarkanie) un mēģiniet vēlreiz.

Paldies!

Jūsu ziņa ir nosūtīta. Sazināsimies ar jums tuvākajā laikā.