TKB noslēdza 2012.gadu ar 2.3 milj. LVL peļņu

28.02.2013

 

28.februārī Trasta komercbankas padomes sēdē un akcionāru pilnsapulcē tika apstiprināti 2012.gada darbības rezultāti un bankas attīstības plāni.

Saskaņā ar akcionāru apstiprināto auditēto bankas gada pārskatu, Trasta komercbanka noslēdza 2012.gadu ar peļņu 2.3 milj. LVL apmērā. Savukārt bankas kapitāls pieaudzis līdz 37.1 milj. LVL, bet subordinētais kapitāls – līdz 9.1 milj. LVL. Aizvadītajā gadā Trasta komercbankas aktīvu apjoms sasniedza 302.0 milj. latu, kas ir par 5.1 milj. latu vairāk nekā 2011.gada noslēgumā. Piesaistīto noguldījumu apjoms pērn palielinājās par 1.3 milj. LVL un sastādīja 248.5 milj. latu, bet bankas klientu loks paplašinājās par 12%. 2012.gada beigās banka kapitāla pietiekamības un likviditātes rādītāji bija attiecīgi 16.22% un 78.44% līmenī. Jāatzīmē arī, ka 2012. gada decembrī Trasta komercbankas veiksmīgi nodzēsusi 2007.gada veikto hipotekāro ķīlu zīmju emisiju 3.5 milj. LVL apmērā.

2012.gadā Trasta komercbanka turpināja uzturēt augstus standartus klientu apkalpošanā un maksājumu kvalitātē. Pērn banka saņēma kārtējās korespondentbanku – Vācijas lielāko banku Deutsche Bank un Commerzbank atzinību par pārskaitījumu noformēšanas augstu kvalitāti.

Vienlīdz ar pasaules tendencēm attīstījās arī bankas tehnoloģijas, lai nodrošinātu klientiem ērtu servisu un paaugstināto drošību līdzekļu pārvaldīšanā. Aizvadītajā gadā Trasta komercbanka saviem klientiem piedāvāja jaunu elektronisko tirdzniecības platformu TKB Trader, kura nodrošina iespēju cauru diennakti veikt darījumus pasaules valūtas un fondu tirgos. Ar tiešo pieslēgumu no sava datora vai mobilā telefona mūsu klienti tagad var slēgt tirdzniecības darījumus ar vienu klikšķi, kontrolēt savu investīciju portfeli reālā laika režīmā, kā arī izmantot plašas tirgus analīzes un tirdzniecības ideju ģenerēšanas iespējas

2013.gadā Banka plāno turpināt atbalstīt savus klientus biznesa attīstībā un paplašināt kapitāla pārvaldīšanas piedāvājumus, tai skaitā investīciju pakalpojumu un uzticības operāciju jomā. Šogad Trasta komercbankas klientiem tiks piedāvāti arī jauni alternatīvu ieguldījumu produkti un jaunas maksājumu kartes ar plašu ekskluzīvu privilēģiju spektru. 

Trasta komercbanka ir vecākā Latvijas komercbanka, kura Latvijas finanšu tirgū darbojas kopš 1989.gada. TKB aktīvi strādā starptautiskajā tirgū, sniedzot kapitāla pārvaldīšanas un tirdzniecības operāciju atbalsta servisu. Līdztekus Latvijas filiālēm darbojas Trasta komercbankas filiāle Kiprā. Bankas grupas pārstāvniecības atvērtas Krievijā, Ukrainā, Baltkrievijā, Kazahstānā, Tadžikistānā, Azerbaidžānā un Ķīnā (Honkongā).


Jūlija Jurgele
Sabiedrisko attiecību nodaļa

ATGRIEZTIES UZ JAUNUMU SARAKSTU


« TKB saņem atzinību par maksājumu izcilo kvalitāti TKB kļūst par Latvijas Tirdzniecības un... »

Sazināties

Esmu iepazinies ar noteikumiem

Diemžēl ziņu neizdevās nosūtīt. Aizpildiet obligātos laukus (sarkanie) un mēģiniet vēlreiz.

Paldies!

Jūsu ziņa ir nosūtīta. Sazināsimies ar jums tuvākajā laikā.