TKB kļūst par Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedru

13.05.2013

 

Trasta komercbanka iestājusies Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā (LTRK), kas pavērs papildu iespējas bankas klientiem un potenciālajiem sadarbības partneriem jaunu eksporta tirgu apgūšanā.

Dalība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā dos iespēju bankai attīstīt sadarbību ar Latvijas eksportējošiem uzņēmumiem - vienkopus uzklausīt uzņēmēju viedokļus, iepazīties ar eksportējošu uzņēmumu problēmām un vajadzībām, sniegt uzņēmējiem nepieciešamo informāciju un atbalstu eksporta tirgu iekarošanā. TKB kā vienīgais starptautiskās faktoringa organizācijas Factors Chain International (FCI) pārstāvis Latvijā varēs dalīties desmit gados uzkrātajā pieredzē drošu un efektīvu tirdzniecības finansēšanas operāciju veikšanā. Bankai kā LTRK biedram būs iespēja tikties ar nozaru pārstāvjiem izglītojošos pasākumos un semināros, kā arī piedalīties citos kameras organizētos notikumos, tādejādi iesaistoties Latvijas uzņēmējdarbības vides veidošanā un kvalitātes celšanā.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera ir nevalstiska Latvijas uzņēmumu apvienība, kura, balstoties uz līdzīgu kameru pasaules praksi, veido uzņēmējdarbībai labvēlīgu vidi un sniedz uzņēmējdarbību veicinošus pakalpojumus. LTRK organizē starptautiskas tirdzniecības misijas, organizē Latvijas uzņēmēju dalību biznesa forumos, rīko seminārus par uzņēmējiem aktuālām tēmām un uztur biznesa datu krātuvi, kurā apkopota informācija par vairāk nekā 40 ārvalstu un to uzņēmumu sadarbības piedāvājumiem. LTRK pārstāvētas visdažādākās uzņēmējdarbības nozares, tajā skaitā finanses. 


Agita Mūsiņa
Sabiedrisko attiecību nodaļa

ATGRIEZTIES UZ JAUNUMU SARAKSTU


« TKB noslēdza 2012.gadu ar 2.3 milj. LVL peļņu TKB pievienojas iniciatīvai „Godīgs eiro... »

Sazināties

Esmu iepazinies ar noteikumiem

Diemžēl ziņu neizdevās nosūtīt. Aizpildiet obligātos laukus (sarkanie) un mēģiniet vēlreiz.

Paldies!

Jūsu ziņa ir nosūtīta. Sazināsimies ar jums tuvākajā laikā.