TKB atklāj pārstāvniecību Tadžikistānā

13.10.2009

 

Oktobra sākumā Trasta komercbanka atklāja bankas pārstāvniecību Tadžikistānā, līdz ar to kļūstot par pirmo Eiropas banku, kas pārstāvēta šajā Vidusāzijas valstī.

Trasta komercbankas Tadžikistānas pārstāvniecības atklāšana ir nozīmīgs solis bankas ceļā pie saviem klientiem un iespēja pavērt jaunus darbības laukus Latvijas uzņēmējiem. Izmantojot Tadžikistānas ekonomikas attīstības potenciālu un TKB piedāvātos finanšu risinājumus, uzņēmējiem paveras plašas eksporta un importa iespējas valstī, kuras ekonomika līdz šim bijusi slēgta rietumu uzņēmējiem.

TKB pārstāvniecība ir iespēja Latvijas uzņēmējiem ienākt jaunā tirgū, kur īpaši aktuālas ir tādas ekonomikas nozares kā informācijas tehnoloģijas, pārtikas rūpniecība, būvniecība, kokapstrāde, mašīnbūve, metālapstrāde un vēl citas, kuras varētu kļūt par reālu Latvijas eksporta attīstības potenciālu šajā reģionā. Savukārt Latvija varētu kļūt par stratēģisku tramplīnu Tadžikijas ceļā uz ES valstīm. 

Trasta komercbankas valdes priekšsēdētājs G.Grieze: „Tadžikijai ir spēcīgs ekonomiskās izaugsmes potenciāls un brīvās tirgus nišas ir pievilcīgas jauniem, tostarp ārvalstu dalībniekiem. Attīstītākās Tadžikistānas ekonomikas nozares ir alumīnija rūpniecība un kokvilnas ražošana, savukārt banku sektors šobrīd aktīvi attīstās. Tieši tādēļ TKB ienākšana šajā tirgū ir ļoti savlaicīga, un mūsu 20 gadus ilgā starptautiskā klientu apkalpošanas pieredze – īpaši noderīga.”

Trasta komercbankai ir daudzu gadu darbības pieredze Vidusāzijā, tostarp Kazahstānā jau piecus gadus darbojas bankas pārstāvniecība, kurai ir nozīmīga loma reģiona izpētē un lietišķu kontaktu veidošanā. TKB pārstāvniecības Tadžikistānā adrese: Rudaki prospekts 100, Dušanbe, Tadžikistāna, 734003, tālrunis +992 44 6402777.


Agita Mūsiņa
Sabiedrisko attiecību speciāliste

ATGRIEZTIES UZ JAUNUMU SARAKSTU


« TKB atklāj jaunu Klientu apkalpošanas centru TKB 2009. gada darbības rezultāti »

Sazināties

Esmu iepazinies ar noteikumiem

Diemžēl ziņu neizdevās nosūtīt. Aizpildiet obligātos laukus (sarkanie) un mēģiniet vēlreiz.

Paldies!

Jūsu ziņa ir nosūtīta. Sazināsimies ar jums tuvākajā laikā.