Izveidotas TKB TRADER mobilās aplikācijas

23.09.2013

 

Lai uzlabotu klientu ērtības elektroniskās tirdzniecības platformas TKB TRADER lietošanā, Trasta komercbanka izveidojusi platformas mobilās aplikācijas planšetdatoru un mobilo tālruņu lietotājiem.

TKB jau otro gadu nodrošina saviem klientiem iespēju veikt darījumus pasaules valūtas un fondu tirgos elektroniskajā tirdzniecības platformā TKB TRADER - www.tkbtrader.com. Tagad TKB TRADER lietotāju iespējas vēl vairāk paplašinās, jo mobilo aplikāciju izveide dod iespēju ērti, ātri un vienkārši darboties platformā no jebkuras vietas pasaulē.

Jaunās mobilās aplikācijas TKB TRADER paredzētas mobilajām ierīcēm, kas darbojas iOS un Android operētājsistēmās, un tās bez maksas iespējams lejupielādēt vietnēs App Store vai Google Play. Tiem, kas savos tālruņos un planšetdatoros izmanto kādu citu operētājsistēmu, tāpat kā līdz šim pieejama TKB TRADER mobilā versija, kuras adrese ir https://mobile.tkbtrader.lv. Mobilo aplikāciju lietotājiem pieejamas tādas tirdzniecības platformas pamatiespējas kā investīciju portfeļa kontrole reālā laika režīmā, darījumu noslēgšana, tehniskās  analīzes funkcijas un citas.

TKB Vērtspapīru nodaļas klientu operācijām vadītājs Aleksejs Popovs: „Veidojot TKB TRADER platformu kopā ar Saxo Bank - tirgus līderi tiešsaistes tirdzniecības pakalpojumu sniegšanā – nodrošinājām saviem klientiem vienu no labākajiem risinājumiem tirdzniecībai pasaules finanšu tirgos. Mūsu klienti ir augstu novērtējuši platformas drošību, ērtības un funkcionalitāti, un tagad šim sarakstam pievienojas mobilitāte, kas dod iespēju strādāt platformā vēl efektīvāk.”

 

Agita Mūsiņa
Sabiedrisko attiecību nodaļa

ATGRIEZTIES UZ JAUNUMU SARAKSTU


« TKB pievienojas iniciatīvai „Godīgs eiro... Izmaiņas internetbankā Trast.Net no 1.janvāra »

Sazināties

Esmu iepazinies ar noteikumiem

Diemžēl ziņu neizdevās nosūtīt. Aizpildiet obligātos laukus (sarkanie) un mēģiniet vēlreiz.

Paldies!

Jūsu ziņa ir nosūtīta. Sazināsimies ar jums tuvākajā laikā.