Informācija klientiem par bankas darbības ierobežojumiem

22.01.2016

 

Cienījamie klienti!

Trasta komercbanka informē, ka Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) ir pieņēmusi lēmumu noteikt bankai darbības ierobežojumus, aizliedzot veikt debeta operācijas jebkurā valūtā, tai skaitā internetbankā, bankomātos un skaidrā naudā klientiem par summu, kas pārsniedz 100 000 eiro vienam noguldītājam. Jāuzsver, ka ierobežojumi neattieksies uz naudas līdzekļiem, kas klientu kontos tiks ieskaitīti pēc FKTK lēmuma pieņemšanas dienas, t.i., ar valutēšanas datumu sākot no 23.01.2016.

Banka turpina darbu ikdienas režīmā, sniedz pakalpojumus un pilda saistības pret klientiem, ievērojot FKTK noteiktos ierobežojumus. Lielāko daļu jeb 93% bankas klientu naudas līdzekļi bankā nepārsniedz šo limitu, un FKTK noteiktie ierobežojumi tos neietekmēs.

Trasta komercbanka ir maksātspējīga iestāde, tā strādā pie trūkumu novēršanas, lai pēc iespējas ātrāk atgrieztos pie darba bez ierobežojumiem. 10.martā noslēgsies 15. akciju emisija, kuras rezultātā bankas pamata kapitāls palielināsies par 15 000 000 EUR.

Atbildes uz visiem aktuālajiem jautājumiem ir šeit, kā arī papildu informāciju jūs varat saņemt pie sava privātbaņķiera vai bankas infocentrā - tel. +371 67027777.

ATGRIEZTIES UZ JAUNUMU SARAKSTU


« Izmaiņas Vienotajā pakalpojumu cenrādī 2016.gada... Informācija bankas klientiem »

Sazināties

Esmu iepazinies ar noteikumiem

Diemžēl ziņu neizdevās nosūtīt. Aizpildiet obligātos laukus (sarkanie) un mēģiniet vēlreiz.

Paldies!

Jūsu ziņa ir nosūtīta. Sazināsimies ar jums tuvākajā laikā.