ECB pieņem lēmumu anulēt Trasta komercbankas licenci.

Trasta komercbanka informē, ka Eiropas Centrālā banka (ECB) pieņēmusi lēmumu anulēt bankas licenci. ECB lēmums pieņemts pēc Latvijas Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) ierosinājuma. Lēmums stājas spēkā 2016.gada 3. martā plkst. 24:00 pēc Latvijas laika.

Bankas likvidācijas gadījumā katram klientam tiks izmaksāta valsts garantētā atlīdzība 100 000 eiro apmērā, tas nozīmē, ka 93% noguldītāju saņems atpakaļ visus savus noguldījumus bankā pilnā apmērā, līdz ar to tiek ievērotas vairākuma noguldītāju intereses.

Turpmāk sekos FKTK lēmums par noguldījumu nepieejamību bankā un informācija par valsts garantēto atlīdzību izmaksu kārtību un laiku.

Tuvākajā laikā banka informēs klientus un partnerus par tālākajām darbībām.


Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar Finanšu un kapitāla tirgus komisiju (FKTK) +371 67774800 vai +371 67774801, TKB infocentru +371 67027777 vai savu privātbaņķieri.

 

Papildināts:

Klienti, kuru noguldījumus nesegs garantētā atlīdzība, savas kreditora prasības varēs pieteikt bankas likvidācijas procesa gaitā tiklīdz likvidators sāks pieņemt šādas prasības.

Tuvāko 7-10 dienu laikā tiks paziņots par garantētas atlīdzības izmaksas kārtību, bet tā sāksies ne vēlāk kā 1.aprīlī. Izmaksas varēs pieteikt bankas filiālēs vai TKB internetbankā un naudas summa tiks pārskaitīta kā viens maksājums.

Sīkāka informācija par valsts garantēto atlīdzību izmaksu ir pieejama šeit.

Filiāle Kiprā

2006. gada septembrī Kiprā durvis vēra pirmā „Trasta komercbankas” filiāle, kura izveidota ar mērķi pilnvērtīgāk apkalpot mūsu klientu investīcijas un starptautiskās tirdzniecības operācijas Eiropas Savienībā, kā arī piesaistīt bankai jaunus klientus no ES valstīm.


Bankas filiāle atrodas Kipras galvaspilsētā Nikosijā un piedāvā plašu pakalpojumu klāstu gan privātpersonām, gan uzņēmējiem - sākot ar noguldījumiem un norēķinu apkalpošanu, beidzot ar kreditēšanu, tirdzniecības finansēšanu, valūtas operācijām, investīciju portfeļu pārvaldīšanu un finanšu konsultācijām. Piedāvājam iepazīties ar jūsu finanšu operācijām nepieciešamajiem dokumentiem un "Trasta komercbankas" Kipras filiāles pakalpojumu cenrādi. Informāciju par Kipras filiāles korespondentbankām jūs varat saņemt pie sava privātbanķiera vai uz vietas filiālē.

Trasta komercbankas filiāle Kiprā:

 

Adrese:

JSC Trasta komercbanka Cyprus Branch, 56 Arch. Makariou III, 1075 Nicosia, Cyprus

Tālrunis:

+357 22676766

Fakss:

+357 22677797

E-pasts:

info@tkb.com.cy

Darba laiks:

darba dienās no 9:00 līdz 18:00

Internetbanka CYPRUS

IEIET

Sazināties

Esmu iepazinies ar noteikumiem

Diemžēl ziņu neizdevās nosūtīt. Aizpildiet obligātos laukus (sarkanie) un mēģiniet vēlreiz.

Paldies!

Jūsu ziņa ir nosūtīta. Sazināsimies ar jums tuvākajā laikā.